Harald Lindberg oljemålning

475328

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stockholmsmotiv, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 48x60 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3387026
4 400
3386604
4 200
3386566
3386603
3386566
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.