Fred Andersson oljemålning / blandteknik

475326

FRED ANDERSSON (1921-1989), Danslokal samt Kaos, signerad och daterad Fred Andersson 67 resp 65, olja resp blandteknik, ca 50x55 resp 63x50 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (3 bud)

3387146
3386361
3383444

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.