Gunilla Mann

475324

GUNILLA MANN (född 1947): 4 st. kompositioner, signerade och numrerade, konsttryck/affischer, ca 40x57 cm

Tavelvagn 32

Gunilla Mann

Budhistorik (4 bud)

3385820
450
3384628
3384391
3383692

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.