Oidentifierad konstnär stadsmotiv

475316

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv, otydligt signerad Oehler 1917, olja på duk, ca 71x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Budhistorik

2017-07-24 kl 14:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.