Anton Genberg oljemålning

475314

ANTON GENBERG (1862-1939): "Andjakt, Gärdsvik", signerad och daterad A. Genberg 11, olja på duk, ca 65x94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3378953
9 400
3387566
9 200
3378953
9 000
3387565
8 800
3378953
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.