Ove Carlson Sunday morning

475313

OVE CARLSON (född 1950): Sunday morning, signerad och numrerad Carlson, 3/27, pigment ink print, ca 50x50 cm, oramad

oramad

Rum 9, Vagga 1

Ove Carlson Sunday morning
Budhistorik (10 bud)
3385755
3382484
750
3382635
700
3382484
650
3382605
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.