Ilkka Pärni serigrafi

475311

ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni, 8/250, serigrafi, bildmått 21x20 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ilkka Pärni serigrafi

Budhistorik (4 bud)

3386958
450
3381341
3379210
3378628

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.