Ilkka Pärni serigrafi

475311

ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni, 8/250, serigrafi, bildmått 21x20 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ilkka Pärni serigrafi
Budhistorik (4 bud)

3386958
450
3381341
3379210
3378628

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer