Angelica Wiik Uteliv

475310

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad

Angelica Wiik Uteliv

Budhistorik (9 bud)
3387483
700
3387235
650
3386844
600
3387234
600
3386844
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
1 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.