Astri Bergman-Taube litografier

475309

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (2 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Enstaka fuktfläckar

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (18 bud)
3387064
3387065
3387064
1 400
3387062
1 300
3387053

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.