Gottfrid Kallstenius oljemålning

475307

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1938): Fiskare, olja på duk, sigerad och daterad G. Kallstenius -87, ca 43x60 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (18 bud)
3387942
6 000
3387890
5 000
3385420
4 800
3384319
4 600
3382521
4 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.