Landskapsmotiv oljemålning

475305

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med vattendrag, olja på papp, ca 26x17 cm

smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Landskapsmotiv oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3387445
2017-07-24 16:33:57

2017-07-24 kl 16:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.