Karmstolar gustaviansk stil Sommar

475303

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Färgbortfall, klädsel med slitage, senare bemålning

Möbler, Stolar, Specialauktion

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

3385641
3385640
750
3385483
700
3378660

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.