Monogramisten AS Nautica

475301

MONOGRAMISTEN AS, "Marye", signerad AS, olja på duk på pannå, ca 18x23 cm

1 med löst bakstycke

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Fack 17

Monogramisten AS Nautica

Budhistorik (7 bud)
3384146
3384144
900
3384142
850
3384141
3384140
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.