Kaffeservis 1960-tal

475282

S-A GILLGREN, kaffeservis, 3 dlr, silver, stämplad GAB, Stockholm 1966-68, svärtat handtag, fot med genombruten dekor, lockknopp i form av pärlkant, kannans höjd 22 cm, total vikt ca 1160 g

Silver

Kaffeservis 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
3392335
4 200
3392130
3392129
3 800
3391255
3 600
3391253
1 300

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.