Torsten Löwgren oljemålning

475281

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Gatumotiv, signerad och daterad Torsten Löwgren 1936, olja på pannå, ca 20x28 cm

Torsten Löwgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3387113
3383441
3379698

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.