Serveringsvagn 1900-talets mitt

475251

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, stomme i mässingspläterat stål, på hjultrissor, glasskivor, höjd ca 67, 53x37 cm

Bruksslitage, kärvande hjultrissor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
3386459
3383868
750
3383552
700
3383867
650
3383552
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.