Oidentifierad konstnär 1900-tal

475245

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1960/70-tal, stål, koppar samt mässingsplåt, ca 50,5x50,5 cm

Smärre bucklor och fläckar

Fack 21

Budhistorik

2017-07-23 kl 20:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.