Åke Axelsson karmstolar

475240

ÅKE AXELSSON, "Waxholmaren", karmstolar, 5 st, Gärsnäs, stomme i bok, sitthöjd ca 42 cm

Skador och slitage, saknas dynor

Möbler, Stolar, Design

Rum 9

Åke Axelsson karmstolar

Budhistorik (15 bud)
3378062
3377548
1 400
3377548
1 300
3378061
3377548

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.