Åke Axelsson karmstolar

Föregående | Översikt | Nästa

475240

ÅKE AXELSSON, "Waxholmaren", karmstolar, 5 st, Gärsnäs, stomme i bok, sitthöjd ca 42 cm

Skador och slitage, saknas dynor

Möbler, Stolar, Design

Rum 9

475240 - Åke Axelsson karmstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Åke Axelsson karmstolar

Budhistorik (15 bud)
3378062
3377548
1 400
3377548
1 300
3378061
3377548

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-07-23 kl 16:32
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer