Samling glas

475239

SAMLING GLAS, 10 dlr, slipad dekor med festonger, snarlik dekor, set bestående av 2 vinglas, 4 seltherglas, 2 starkvinsglas samt 2 likörglas, höjd ca 9-11 cm

Ett glas med nagg, visst slitage

Glas, Dricksglas

Monter 11

Samling glas

Budhistorik (5 bud)
3385638
3385996
3385638
3384868
3377487

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.