Teschatull med inredning

475238

TESCHATULL, 1800-tal, fanérad i mahogny, handtag samt emblem och beslag i mässing, inredd med 3 teburkar i nysilver, höjd ca 19, 32x17 cm

Gångjärn saknar skruvar, bruksslitage

Diverse

Monter 11

Teschatull med inredning

Budhistorik (22 bud)
3377596
3 800
3385637
3 600
3377596
3 400
3385636
3 200
3377596

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.