Swen Wejsfelt skulptur

475237

SWEN WEJSFELT, glaserad kermaik, Gustavsberg, signerad och daterad Swen 2005 samt studiohand, på träsockel, längd ca 35 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 9

Swen Wejsfelt skulptur

Budhistorik (12 bud)
3380347
2 400
3377316
3380345
3377316
1 900
3379310
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.