Skärm Japan

475235

SKÄRM, tvådelad, Japan, 1900-talets första hälft, målad på papper, dekor med stående man, höjd ca 173x176 cm

baksida med skada, ytskador

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Rum 6

Skärm Japan

Budhistorik (15 bud)
3387430
1 700
3387312
1 600
3387428
1 600
3387312
1 300
3387426

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.