Skärm Japan

475234

SKÄRM, Japan, 1900-talets första hälft, fyrdelad, målad på papper, landskap med figurscener, höjd ca 81, totalbredd 168 cm

slitage, smärre färgbortfall och bristningar

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Rum 17

Skärm Japan

Budhistorik (10 bud)
3388700
1 600
3383526
3383526
900
3381567
850
3381567
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.