Fritz Lindström oljemålning

475229

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med vattendrag och röda stugor, signerad, olja på pannå, ca 19x28 cm

Fack 5

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3383433
500
3377287

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.