Fritz Lindström oljemålning

475228

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, ca 29x53 cm

Fack 5

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3383993
2017-07-21 19:45:51

2017-07-23 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.