Oljemålning 1700-tal

475227

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, ca 33x30 cm

Smärre skador

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
3394915
4 600
3394919
4 400
3394915
4 200
3394917
3394915
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.