Skylt Stora riksvapnet

475226

SKYLT, 1900-tal, glas, fasettslipad kant, bemålad dekor av Stora riksvapnet, diameter ca 50 cm

Borrade hål för montage, bemålning med repor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 17

Skylt Stora riksvapnet

Budhistorik (24 bud)
3388248
3 200
3394291
3 200
3388248
2 600
3388182
2 400
3388247
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.