Byrå Louis XVI-stil

475220

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i mahogny, med stenskiva, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 73, 52x38 cm

Smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Louis XVI-stil

Budhistorik (23 bud)
3394846
1 700
3394845
1 600
3394842
3394840
1 400
3394822
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer