Byrå Louis XVI-stil

475220

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i mahogny, med stenskiva, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 73, 52x38 cm

Smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Louis XVI-stil

Budhistorik (23 bud)
3394846
1 700
3394845
1 600
3394842
3394840
1 400
3394822
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.