Väggapplicker gustaviansk stil

475219

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, för två ljus vardera, stomme i mässing, olikslipade prismor, höjd 40 cm

Lösa prismor skador

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 8

Budhistorik (2 bud)

3394775
3394759

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.