Snusflaskor Kina

475214

SNUSFLASKOR, 7 st., lackarbeten, Kina, 1900-tal, vissa med märke, höjd ca 6-8 cm

Slitage, nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Snusflaskor Kina

Budhistorik (12 bud)
3394501
1 700
3391915
1 600
3391915
3394308
750
3391915
650

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.