Sekretär mahogny

475208

SEKRETÄR, delvis sengustaviansk, mahogny/-faner, 2 under- och 1 överlåda, lådinredning bakom klaffen, nycklar medföljer, 1800- samt 1900-tal, höjd 132, 131 x 49 cm

Slitage, torrsprickor renoverad/ombyggd och kompletterad,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Sekretär mahogny

Budhistorik (6 bud)
3395366
600
3391798
550
3391798
450
3391276
3389235

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.