Spegel i blomformation

475203

SPEGEL, 1900-talets första hälft, i form av blomma, diameter ca 52 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 7, Hylla 2

Spegel i blomformation
Budhistorik (14 bud)
3386093
3386029
3382506
950
3385552
950
3382506
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.