Vas skål pokaler mm silver

475197

VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g

Delvis gravyr, smärre bucklor

Silver

Vas skål pokaler mm silver

Budhistorik (6 bud)
3385540
3385458
1 400
3384301
1 300
3384301
3376886

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.