Soffa 1800-tal

475194

SOFFA, nyrokoko, skuren dekor, genombrutet krön, gul mönstrad textilklädsel, sitthöjd ca 42, 260x75 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
3394629
3394627
3394623
1 900
3394621
1 800
3394619
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.