Igge Karlsson

475193

IGGE KARLSSON (1932-2009): Motiv med hästar, färglitografi, numrerad och signerad 19/100, otydlig signatur, 65x49 cm

Igge Karlsson
Budhistorik (1 bud)

3392996
2017-07-28 21:56:06

2017-07-30 kl 19:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.