Nicolaas Steffelaar akvarell

475190

NICOLAAS STEFFELAAR (1852-1918): Yngling med krus, signerad N Steffelaar, akvarell, ca 29x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Nicolaas Steffelaar akvarell
Budhistorik (3 bud)

3385957
750
3385956
550
3385840
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.