Stig Fyring färglitografi

475188

STIG FYRING (1934-2015): Marint motiv, signerad och daterad Stig Fyring 93, nummer 30/200, färglitografi, ca 39,5x30 cm

Fack 22

Stig Fyring färglitografi

Budhistorik (9 bud)
3395388
700
3395385
650
3395377
600
3395376
550
3395369
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.