Kryddburkar karott Signe Persson-Melin

475187

SIGNE PERSSON-MELIN, kryddburkar, 6 st, karott, 1900-talets andra hälft, lergods, delvis glaserat, undertill märkt SPM, höjd ca 7-13 cm

Karotten med yttre kantnagg vid handtag

Keramik/Porslin, Design

Budhistorik (1 bud)

3394306
2017-07-29 23:43:14

2017-07-30 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.