Hiroshige träsnitt

475184

ANDO HIROSHIGE (1797-1858): Shrine with torii port, 22x34 cm, oramad

Fäst i övermarg, fläck, försstärkningar o lagningar, slitage, dubblerad

Orientaliskt, Konst

Hiroshige träsnitt
Budhistorik (7 bud)
3395213
600
3395215
600
3395213
500
3395206
450
3394879

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.