Fällbord

475183

FÄLLBORD, teakfanér, 1960-tal, troligen Danmark, kopplat underrede samt en fällskiva, höjd ca 71,5, 57-169x112 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Fällbord

Budhistorik (8 bud)
3386503
750
3386499
700
3386497
650
3386496
500
3386495
450

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer