Vaser Ilse Claeson

475182

ILSE CLAESON, Rörstrand, vaser, 2 st, 1930-tal, art deco, dekor i svart och grönt, höjd ca 15 resp 21 cm

Glasyrnagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Vaser Ilse Claeson

Budhistorik (10 bud)
3395269
700
3389459
650
3395267
650
3389459
600
3395265
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.