Astrid Widenberg Liljefors oljemålning

475181

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943), galoppmotiv, signerad A Widenberg Liljefors -75, olja på pannå, ca 30x46 cm

fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Budhistorik

2017-07-30 kl 16:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.