Väggur nyrenässans

475177

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i mahognyfanér med skuren dekor, totalhöjd ca 85 cm, bredd ca 40 cm, lod, pendel och vev finns

Slitage, dekorskador

Klockor/Ur

Hylla 1

Väggur nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
3395232
550
3394489
500
3394428
450
3394041
3393232

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.