Ljuskrona

475167

LJUSKRONA, patinerad mässing, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar samt riklig dekor, höjd ca 70, diameter 44 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Ljuskrona

Budhistorik (4 bud)

3386541
450
3385782
3383164
3377602

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.