Albert Abbe oljemålning

475166

ALBERT ABBE (1889-1966): "Regnig dag", olja på duk, signerad och daterad Alb. Abbe 1928, ca 50x59 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Albert Abbe oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3393217
3393530
950
3393217
600
3385868
550
3385868

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.