Emile Zoir akvarell

475165

EMILE ZOIR (1861-1936), motiv med båtar och hus, signerad med fullt namn, akvarell, papprets mått ca 54 x 76 cm

Lagad reva nära signaturen, mindre nagg i kanterna.

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Emile Zoir akvarell
Budhistorik (9 bud)
3395395
1 300
3393205
3395394
3393205
3394683

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.