Bordslampa Kina

475162

BORDSLAMPA, Kina, 1900-tal, dekorerat och glaserat lergods, fot i trä, höjd ca 49 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa Kina

Budhistorik

2017-07-23 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.