Serveringsvagn art deco

475160

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, art deco, bricka samt hylla i bemålat trä, stomma i förnicklat stålrör, på hjultrissor, höjd ca 68, 91x44 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Serveringsvagn art deco

Budhistorik (16 bud)
3385984
3385789
3385749
950
3385712
900
3385688
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.