Barskåp / Skåp 1900-tal

475153

BARSKÅP / SKÅP, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, invändigt med hyllplan, lampa samt speglar, höjd ca 114, 60x38 cm

Ostadiga ben, slitage och smärre skador, el ej testad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Barskåp / Skåp 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
3386526
2 400
3386525
3386524
3386520
1 900
3386523
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.