Barskåp / Skåp 1900-tal

475153

BARSKÅP / SKÅP, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, invändigt med hyllplan, lampa samt speglar, höjd ca 114, 60x38 cm

Ostadiga ben, slitage och smärre skador, el ej testad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Barskåp / Skåp 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
3386526
2 400
3386525
3386524
3386520
1 900
3386523
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer