Byrå i rokokostil

475147

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfanér, beslag samt dekorelement i mässing, marmorskiva, 2 lådor, höjd ca 78, 68x41 cm

Nyckel saknas, fanérskador och slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå i rokokostil

Budhistorik (19 bud)
3386304
1 800
3385831
1 700
3386300
1 700
3385831
1 600
3386299

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.